Pivní Sítko s Precizními dírami 250 mikrometrů v potravinářském provedení pro výčepní kohout Nostalgie, Baroko, Royal, Global a Baroko FREEDOM

Novinka
Značka: Heavy Tamper
315 Kč
Na dotaz

Pivo, tak jak ho známe se čepuje skoro 200 let. Myslíte si, že se na čepování piva se nedá už nic technologicky zlepšit? Opak je pravdou.
Po několika letech vývoje a testování uvádí firma Heavy Tamper s.r.o. na trh potravinářsky nezávadná sítka o síle 0,1mm s přesným děrováním pro ideální tvorbu pivní pěny, tvorbu její vůně a celkovou chutí čepovaného piva, která zvyšuje jeho plnější chuť a říz (testováno pomoci placebo testů).

Výrobek Precizní Pivní sítka (PPS) byl vyvinul pro výčepy na základě vlastní potřeby změnit do této doby široce používaná, konvenční pivní sítka nebo populární fajfková dvě sítka na sobě. Tato fajfková sítka sice zvýší pěnivost piva, ale nejsou potravinářské kvality a oxidují po pár dnech používání, což představuje latentní zdravotní problémy pro konzumenty. Naše PPS disponují inteligentním uložením pro snadnější sanitaci.

Náš výrobek je tvořen nerezovým sítem, vypalovaným speciální laserovou technologií s velikostí otvorů 250 mikrometrů (velikost 250 mikrometrů byla po testech ustavena jako ideální pro všechny druhy piva, s tím, že pro opravdové znalce a hračičky máme připravenou kolekci sít pro různé druhy a typy piva – zakázková výroba). PPS lze opakovaně je lze rozebírat, čistit a sestavovat, díky výrobě na speciálním CNC stroji s přesností na tisíciny milimetru..
Plát sítka je vyroben z potravinářsky nezávadného materiálu, který se využívá např. v chirurgii či letectví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

10.10 2023: Osvědčení o zápisu Užitného Vzoru.

Parametry : 
 

1.4301 Legovaná ušlechtilá ocel, austenitická se sníženým obsahem uhlíku 

 
 

Označení oceli 

Nerezová ocel (AISI 304, ČSN 17240), chrom niklová X5CrNi 18-9 

 

Nerezová ocel a její použití 

Nerezová ocel je vhodná k hlubokému tažení a je určená pro expozice při velmi nízkých nebo zvýšených teplotách. 
Tato ocel je vhodná na stavbu agregátů a tlakových nádob v chemickém, energetickém, kvasném nebo potravinářském průmyslu. Dále se tento typ nerezové oceli využívá na součásti, které mají zabezpečovat vysokou čistotu produktu.V agresivním prostředí je využitelnost oceli omezena teplotou 350°C. 

Odolnost nerezové oceli 

Ocel je dobře odolná proti mezikrystalové korozi a při aplikaci oceli v silně korozním prostředí je nutné přežíhat celou svařovanou část. U plošné korozi je ocel odolná proti kyselině dusičné a silným organickým kyselinám. Odolnost proti plošné korozi lze zvýšit leštěním. 
Ocel je dále odolná proti oxidaci za zvýšených teplot na vzduchu do 850°C, oxidujícím prostředí s obsahem SO2 do 750°C, v redukčním prostředí s obsahem síry (obsahujícím H2S) do 600°C a v prostorách s vyskytující se párou do 750°C. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní sítka precizní
Záruka: 2 roky